Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz FollowTheORI #72817 üzenetére

    Keldor papa, FollowTheORI, koxx
    Remelem senkit nem hagytam ki,
    Elsokorben koszonom a segito valaszokat nektek :R

    koxx, eddig Te vagy a masodik szavazom a Ford S-Max-ra.
    Ennek utana kell jarjak van-e vmi szeria nyugje, vagy barmi.
    Nekem semmi kifogasom nincs ellene, tetszik, szamomra teljesen jo autonak tunik :K

    Keldor papa, en is szeretem a nemet autokat.
    Itt az Opel (Vauxhall) eleg olcso, bar tudom azok a fapados gepek, onnan a Skoda stb egy egy lepessel elorebb van.
    A Skoda Superb az nekem kimondottan tetszik, pont ugy mint a VW Passat is, mondjuk kulsore nem is eg es fold a kulonbseg, lehet azert, de azok szep autok :K
    Nam tudom itt ezek kozul van-e vmi amit erdemes e kerulni, legyen evjarat barmi.
    Mindenki az ujabb turbo motoros dolgoktol riogat, gondolom ha ott vmi befosik akkor az zsebbe nyulos mutatvany.

    FollowTheORI , nah ez az mindeni ezekkel a turbos izekkel ijesztget engem :D
    Nem art ha van ero az autoba, de engem egyaltalan nem erdekel ha nem gyorsul a gep 0-100 ra 4mp alatt.
    Toyota, a markara is mar Te vagy a masodik szavazo, gondolom nem veletlen.
    En csak az alkatreszarak miatt "felek" a japan autoktol.
    De mindenki azt mondja erre, oke de azok nem is surun romlanak el...nah ezekre a mondatokra szoktam en nagyon jo, illetve rossz pelda lenni, ami egyszer elromolhat, az nalam meg is teszi :DDD

    Felrertes ne essek a Suzukival nincs kulonosebb bajom. :N
    A jelenlegi autonk az egy Majusban lesz 10 eves szerkezet, automata (asszony miatt) 1.5-os gep.
    Szinte minden extra benne van amit 10 eve egy Suzukiba beletudtak rakni, kulcsmentes (itt keyless de nem tudom ezt otthon minek forditjak hivatalosan) klima, elektromos ablak, szinre fujt lokharitok, futott tukrok stb stb.
    Aki eddig latta mindenki a keyless volta miatt csodalta, hogy huuuu az milyen mar, ilyen dolgok csak a durva autokban szoktak lenni...Suzuki Swiftben nem is lattak meg ilyet :D
    Teljesen jo kis gep lenne, most tartunk 57.000 miles-nal.
    Eddig ha barmi erdekes hangot adott ki a gep, szerelonel kotott ki, egyszeruen csak szeretem tudni, hogy "egyben van" es nem oli meg az asszonyt a gep, vagy nem hagyja cserben soha.
    De tavaly Majus ota kozel £1000 koltottunk ra.
    Eleve mikor megkaptuk, osszes szuro, olajak (kiveve valtoet, mert azt 150.000 miles-nal kell majd csak), UV-s klimatakaritas, szelvedotorlok, osszes ekszij cserelve lett.
    Ugy voltam vele, megerdemli, es guruljon nekem meg ez sokat. :)
    De kozben elkezdtek mar kipotyogoni belole dolgok, fekcsere kompletten elol-hatul.
    Ilyen olyan merevitok elol futomunel, toronycsapagyak stb.
    Mar "majdnem" orultunk amikor most bejott egy el-nem-tuno legzsak hiba, a muszerfalon van egy szep piros legzsak hiba visszajelzes, szoval most hetvegen megint szerelo... :W
    Mindig van valami, de mar havi szinten. :O
    Tudom hasznalt auto, de lassan ott tartunk ujraepitjuk alaktreszenkent, es nem is egy 20 eves auto ami 300.000 milest ment.
    Szoval amit kell en rakoltom, es Majusban ahogy hosszabbitani kellene a biztositast ugy azzal a lendulettel rakom is az aprora, had vigyek. :K
    Addig is minden nyugjet ami jon megcsinaltatom, mert sz.rt nem fogok eladni, hogy aztan 2 nap mulva visszahozzak, hogy egy kalap sz.rt adtam el stb.
    De jah, mennie kell, legalabbis jelenleg ez a kozos dontes az asszonnyal. :U

    ...

Új hozzászólás Aktív témák