Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz Raymond #114843 üzenetére

    (#114842) proci985 & (#114843) Raymond

    Rengeteg volt a munka ev vegere megallas nelkul, sok hetvegem is elment a fosh melo miatt.
    Novemberben talan egyetlen hetvegem volt amikor nem kellett melozzak.
    Eleve ket ember helyett dolgozok melohelyen, mert jovanazugy, hogy David vezeto beosztasban van ami eleve a napja 90%-at felemeszti, de amugy legyen mar foallasu karbantarto is, mert birja, hiszen amugy karbantarto volt ezelott.
    Egy ev alatt ez a hely kb 3 embert emesztett fel aki "megprobalta, hatha megy ez" de nem birtak, igy vegul ramruhaztak a poziciot, elfogadtam mert kellett az extra penz, ez meg fizu emelessel jart ami ket gyerek mellett jol esett. :K

    Nah most ehhez a matekhoz rakjuk hozza ket kis mini-csipogot akik Marcius 7 ota gondoskodnak arrol, hogy Apanak es Anyanak ne legyen 2 ejszakaja sem egymas utan amikor epp lehet picit megszakitas nelkul aludni :DDD
    Felreertes ne essek imadom ezt a ket kis csipogot, csak hat hullafardtan hazaerek melobol es az elet nem all le, otthon indul a masik muszak...hetvege szinten.

    Nah ennek a kaosznak a vegen lecsereltem a laptopom szabadsagom elso napjaiban olyanra ami Win11-et akart, de csak O en nem :DDD
    Ennek hatasara olvashattatok a rinyalasom mindenenert IS :K :R
    Kb olyan faradt voltam mar ev vegere, hogy abban az allapotban nemhogy masik gepet nem, de kb egy fel marek 100-as szeget sem kellett volna A-bol B-be atvinni, mert mar ahhoz is turelmetlen lettem volna mar :K

    Egyebkent annyit hozzatennek, hogy a Win10 az evek alat sokkal jobbra forta ki magat mint a 11 ahogy most all.
    A 11 nekem amolyan back in time hatasu, csilivil de visszalepett egy nagyot.
    Mindenesetre kezdem megszokni most mar :K

    ...

Új hozzászólás Aktív témák