Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabog4

    aktív tag

    válasz Puma K #19026 üzenetére

    Nézd el, hogy nem tudom a ventilátorok pontos típusát és specifikációját. Nincs előttem a gép, nem tartózkodom a közelében, nem tudom megnézni.
    Google megmondta:
    Front: 140mm Red LED fan x1, 1200 RPM, 17 dBA
    Top 140mm Black fan x1, 1200 RPM, 17 dBA
    Rear: 120mm Red LED fan x1, 1200 RPM, 17 dBA

    HD5770 és egyéb alkotóelemek nem termelnek túl sok hőt. Mást kötöttem a csatlakozóra, és ezt a felsőt áldoztam be, az újnál, visszakötöm.

    A jobb oldalt található rekeszeket kiszedtem teljesen. Még nem raktam vissza a hdd tartó rekeszt, de 90 fokban fog feküdni majd. (Nem volt időm még, meg akkor ment fel a vga ára, amikor beakartam rendelni... és elveszett a lelkesedés. :W )

    A lekapom a ház oldalát dolog most új volt számomra. :U

    A tápra, akkor sem fogok emlékezni, ha fegyvert fognak rám. Elvileg benne van a garanciapapír még, majd megnézem, de mint írtam nem vagyok a gépem közelében sem. Nem hiszem, hogy jelenleg kiköpi a belét. :DDD Persze, elévül, de most kockáztatok. 2014-15 közé tenném a vásárlás időpontját. (Sosem gondoltam volna, hogy fontos lesz még ez az információ. ;] )

    Amint előre kerül a radiátor az oldalára tudok még tenni 2db 120mm ventit és ezzel kilőve az összes szabad hely. ;]

    [ Szerkesztve ]

    HUN_Thorpedo

Új hozzászólás Aktív témák