Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz akoska07 #443 üzenetére

    Rift lesz, de mivel nincs külföldi ismerősöm akiben meg tudtam volna bízni a szállítást illetően, ezért előre hoztam a VGA cserét, ami amúgy is esedékes lett volna emiatt. Így most a budgetet kicsit megvágja a dolog, de reménykedem benne, hogy talán Q3-ban már ide is tudnak szállítani belőle. Plusz a touch kontrollert is várnám, mivel az eddig látottak alapján nagyon megéri használni, még úgy is, hogy olyan játékokat céloztam meg vele első körben, ami nem touch-os, hanem jelenleg is piacon lévő bill+egér kombós. Na meg nem vagyok egy szimfan, de van egy G27-em és az autós játékok baromi élvezetesek lesznek úgy. Project cars-t januárban megvettem de még fel sem tettem a gépre mert VR+kormány kombóval akarom először kipróbálni az élményfaktor miatt. :DDD Ez volt a sokadik indok is ami miatt úgy döntöttem, hogy először VGA-t upgradelek, hogy kompromisszummentesen menjenek VR-ban a játékok. Így is úgyis költök rá, csak a sorrendet kellett kitalálnom.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák