Új hozzászólás Aktív témák

  • speed471

    aktív tag

    Sziasztok itt egy rövidebb összefoglaló a giga xtremeről.:

    Ram 8gb
    Proci intel i 5 4670K
    Vga giga xtreme 1070
    Csak léghűtést használok! A gépben 5 venti van egy hátul 2 elől illetve 2 fent de nekik külön kapcsolójuk van :)) (játék alatt szoktam bekapcsolni de nagy általánosságban csak dísznek vannak na jó néha azért mennek :U ) Ház Zalman z9 Enermax ventikel! Proci hűtő Thermaltake frio 1 ventivel! (2 szerelhető rá...)

    Mivel sok helyet foglal a Deus Ex Mankind Divided ezért nem ssd-ről futtatom hanem hdd ról :D

    Miután a játékot átraktam dx12-ből dx 11 be és kikapcsoltam 7 dolgot mindjárt megszűntek a lagok, + medium shadow! Igaz a legelső pálya fura mód nem akad max grafikába dx 12-ben, de visszább kellett vegyem picit a grafot ennek ellenére nem látszik olyan nagy grafikai különbség de viszont jól megy a játék :)

    Köszönhetően a pc-re letöltött Logitech gaming szoftvernek és telefonra letöltött Arx controlnak azonnali megjelenést kapok mindenről hogy mi is történik a gpuval, cpu, és a ram-al a program iosra és androidra is elérhető. Legalább "tanulok" :D

    Első képen a vsync ki van lőve és így a game 85fps-45fps közt ugrándozik 100% terhelve a procit, a másik képen jól látható hogy bekapcsolása után tripla módban fix 60fps-el relatív 75-98% cpu kihasználtság van. És nem lagol a játék!

    Megjegyezném nagyon csendes a vga és bőven van benne szufla de beszéljenek a képek! Ha valaki van olyan lelkes és szeretne írni erről a vga-ról nagyon szívesen ajánlom tesztre a xtremet. De csak nálam :DDD

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Vannak játékok ahol max grafon jobban teljest a Giga xtreme a Deus ex sajnos picit optimalizálatlan... De ez betudható a proci limitnek is, valószínűleg patch után javulni fog a helyzet.
    Elég érdekes hogy viszont vannak olyan játékok ahol kb 20fps-el tud többet ez a vga a kis tesójánál a gtx 970-nél, igaz az Msi volt. Engem meg lepett a cpu mert nem szokott kevés lenni sőt átlag 60-70% ba van kihasználva ha nem látom a saját szememmel ramra fogom :DD

    Szép estét mindenkinek. :)

    Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

Új hozzászólás Aktív témák