Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomasz1

    csendes tag

    Üdv!

    Látom mostanában sokan kérdezgetik, elég-e egy "mezei" i5 egy 1060 6G OC alá. Egyesek szerint igen, mások szerint nem elég. Mivel én is egy 4460 alá akarom megvenni, kissé elkezdtem izgulni, valóban elég lesz-e alá. Ez az eddigi legjobb vidi, amit találtam és segíthet a választásban:

    i5-4440 + GTX 1060 6G OC

    Ha valaki tud egyéb jó tesztet, ne legyen szégyellős megosztani. :)

    Ahogy én látom, a legjobb megoldás egy ilyen kari alá egy megtuningolt i5, egy mezei nem tud minden esetben kihozni mindent a kariból, bár a legtöbb esetben elég, amikor nem, és ezeket átlagoljuk, átlagosan 10-15% körül hagyhat a kariban, de egyes esetekben elég sokat, GTA V alatt sajnos elhasal rendesen.

    A 1050Ti pedig sajnos úgy néz ki, hogy olyan 30-40%-kal gyengébb lesz az előzetes várakozások szerint, valahol a 960 és a 970 között lesz, azaz sokkal gyengébb, a 1060 3G kb 10%-kal gyengébb a 6G-stól, de a 3 G vram miatt nekem nem tetszik, pedig 6-tal a legjobb vétel lenne mezei i5 alá, kb. ennyivel kevesebbet hagyna a kariban.

    Szóval csak a 1060 marad. 1080p 60 FPS mindenhol megvan mondjuk, a 1050Ti-vel már nem lenne meg, vagy vissza kell venni a beállításokból.

    Ti hogy látjátok ezt a kérdést?

Új hozzászólás Aktív témák