Új hozzászólás Aktív témák

  • NandoXXL

    senior tag

    válasz jacint78 #11904 üzenetére

    'GTX 1060-on maximum 6.2A áramot mértem egyminimálisan húzott kártyán a tápcsatlakozón. Erről megy a GPU, a ramok kapják a delejet a PCI-expresszből, ez egy klasszikus kialakítás.'

    Arról beszélek hogy nem csak a tápcsatlakozóról megy a gpu, pedig ezt írtad, nem lehet külön mérni és találgatni a gpu fogyasztását egy tápcsatlakozóról. Nem releváns a mérésed, nincs értelme továbbiakban reagálni az elméleteidre. Referencia GTX 1060-at linkeltem, ez felel meg a gyártó specifikációknak.

    (#11606) jacint78 válasza sutyi^ (#11605) üzenetére
    Megnéztem Ipon hiba statisztikákat, és semmi nem támasztja alá az elméleted. Bestmarkt szervizes annyit mondott a Gigabyte náluk az egyik legmegbízhatóbb, egyedül a venti gyengébb minőségű, időnként portalanítani kell

    Jól mondod, ezek a Te méréseid, és elméleted, képeid. Nincs velük gond, csak kijelentő módban írsz határozott dolgokat amiket rajtad kívül senki nem tud alátámasztani. Kérlek linkelj pár hitelt érdemlő oldalt, ami téged igazol. Nincs értelme továbbiakban reagálni ennyi sületlenségre. (attól hogy kicsit hajlik a nyák még nem lesz baja).

    A szakik, akik saját méréseket végeznek, áltudományos magyarázatokkal, és ettől írásuk hiteles, szakmai hivatkozás nélkül, igazán hitelt érdemlőek :DDD Akkor gyere vissza ha bármit alá tudsz támasztani hitelt érdemlő statisztikával, és elismert szakmai oldalak publikációjával, mérési jegyzőkönyvet sem láttam nálad :DDD l

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák