Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stargun!

    tag

    válasz Rover623 #2446 üzenetére

    Köszönöm nagyszerű segítségedet :R (lammer helyett legközelebb egy lamer is megteszi).

    A linkelt hsz-ben ez szerepel: "Jelentem alásan, hogy a GT-m 69° idle-ben. Load esetén 75-80° ra is felmegy.. (Leadtek)
    Tegnap felhívott a "bolt", hogy vigyem vissza, kapok helyette másikat, de nem azonnal, legalább 1 hónap a várakozás."

    Ebben ugye az nincs benne, hogy előtte a tulaj - látva a hőfokadatokat - nem hívta-e fel a boltot, hogy megkérdezze, normális-e, hogy nála ennyire melegszik. És ugyebár erre válaszképp hívhatták fel, hogy vigye vissza, és kap helyette másikat.

    Én nem látom az idézett hsz-ban, hogy a bolt azt állította volna, hogy vigye vissza, mert az összes Leadteket úgyis visszahívták. Hacsak nem a sorok között elrejtve.

    Én olyan embert keresnék, aki gyanútlanul vett valahol egy Asus vagy Leadtek kártyát, majd örömmel használta, mire csörgött a telefon és a boltos kereste, hogy vigye vissza a cuccot, mert visszahívás van. ILYET IS TUDSZ LINKELNI?

    Ez ugyebár normál esetben már azért is nehézségekbe ütközik, mert esetleg nincs is meg a vásárló elérhetősége a boltnak, merthogy miért is lenne - általában a vevő szokta újra felhívni a boltot, ha valami gondja van.

Új hozzászólás Aktív témák