Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • odorgg

    addikt

    válasz rup1u5 #20305 üzenetére

    4890 1.34V ot kapott és köztudott hogy több a fogyasztása is mint a GTX260-nak.
    Irtam hogy Eversetel mértem az Ampert, és ez az eredmény jött ki! Matek az egész nem bonyolult. Everest megbizhatóságát nem firtatnám, de ha 25W volt ottis csak az eredmény, szerintem azis böven szép eredmény :Y

    Amugy meg énis irtam, meg Gyula84 is irta hogy nálunk a powerplay NEM MÜKÖDIK megfelelöen, ezért játszunk szoftveressen az órajelekkel!

    Látom tesem érted! Renben van hogy 0.9 v ra teszed a feszt, de ettölfüggetlenül, mellette az órajelek csökkentésére is szükség van, hogy csökkenjen a fogyasztás. Mert ha csökkented az órajeleket, akkor az árameröség felvétel is csökken!( 4890-es tapasztalat)
    Voltban lehet 0,2 voltot csökkenteni, Amperban pedig akár -20Ampert is lehet csökkenteni, az órajel variálással. Szerinted melyik hoz többet a konyhára :F ? Szerintem az amper!
    Persze az a jó, ha mindkettöt a minimum értéken használjuk, de arányában, az Amperfelhasználást lehet drasztikusan csökkenteni, mégpedig az órajelek csökkentésével.

    Vagy szerinted a powerplay, mért alkalmaz csökkentett órajeleket ha csak fesz csökkentésével lehet, fogyasztás csökkenést okozni :F .
    Hát azért, mert igy lehet csökkenteni az amper felvételt! :P

    Henk eredményére énis kiváncsi leszek.

    Magas órajel = magasabb fesz+magasabb amper, és ez forditva is igaz tapasztalataim szerint.

    [ Szerkesztve ]

    Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

Új hozzászólás Aktív témák