Új hozzászólás Aktív témák

  • hentes555

    senior tag

    Üdv!

    Remélem jó helyen járok, ha nem, akkor elnézést.

    Olyan problémám lenne, hogy van egy Acer Aspire 5536G notim, aminek sajnos típushibája, hogy túlmelegszik. Leginkább az Athlon QL-64-eseknél van ez a probléma, Turion változatoknál nem olvastam ilyesmiről. A helyzet olyan szinten súlyos, hogy már teljesen sz*r :D Múltkor dobtam újra win 7-et, mikor elkezdte leszedni a frissítéseket, csak töltött a gép, de a proci 86 fok lett, hdd 59, ekkor beraktam alá egy ilyen rendkívül dizájnos hűtőt, ez a hdd-t megfogta 52 fok körül [link] De a procival nem tudok mit kezdeni. Vettem bele régebben új gyári hűtést, hátha az az egység a hibás, de nem, ezzel is ugyanolyan. Aztán az alján voltak perforálások a venti alatt, amik nem voltak kivágva, hát megtettem, segített is 2-3 fokot. Újra lett pasztázva minőségi pasztával, el van emelve az asztaltól, hűtő megy alatta, aljáról a hdd fölötti részen le van szedve a burkolat, mert ha a műanyagot fújatnám a hűtőpaddal, annak az értelme erősen a 0 felé mutatna. És így is, ha csak a skype megy, meg netezek, simán 75 fokig felmegy a hőmérséklet, GPU is 60 fölött jár. Valakinek van valami ötlete, hogy mit lehet ezzel kezdeni még? Én a cpu cserén gondolkodom, a Turionok elvileg hűvösebbek, meg azokat lehet alulfeszelni.

    "Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

Új hozzászólás Aktív témák