Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bloodrayne2

    tag

    válasz Bloodrayne2 #4807 üzenetére

    ja és hozzá tenném,hogy Seagate winyóm van a gépbe és van hozzá egy SeaTool for Dos nevű program a winyóhoz,ami még javítjatja a problémát,de amikor megcsináltam a HD regeneratort,ugye eltünt a 2 gyengélkedő sector,de a 16 hibás megmaradt és amikor hozzá kezdtem a SeaTool for Dos nevű programmal egy utolsó lehetőséggel,akkor nem hogy nem javított,de plusz 1 sector hibám lett -.-" Infomatika én így szeretlek,picit adtam egy ofont a szarnak -.-"

    Még olyan kérdésem lenne,hogy a HD sentinelben a S.M.A.R.T. nevű menüben vannak különböző attribútumok és,amelyiknél felkiáltójel van és ha elkezdem minuszba vagy pluszba tolni,ugye akkor vagy nő vagy csökken a kondició értéke,ha beállítóm úgy,hogy tökéletes legyen,az jelent-e egyááltalán valamit,teljesítmény javulást,vagy hasonlót vagy csak az érték megváltoztatására jó?

    [ Szerkesztve ]

    Sikeres és korrekt üzlet=PIROS || Igyekszünk a szakmaiságra, nem használunk kofanyelvet. A saját szakmájában az az igazi profi szakember, akit a környezete is profinak ítél.

Új hozzászólás Aktív témák