Új hozzászólás Aktív témák

  • Szöke

    csendes tag

    Üdv! Van Acer Travelmate 527Tx típusu notim. Vszinü alaplap hibás és plusz mivel nem mai gyerek a háza is eléggé rosz állapotban van. Keresek alaplapot hozzá és másik házat is. A története röviden annyi hogy elfáradt a műanyag a zsanérnál pont a töltö mellet és mivel az akkuja már halott adapterrel ment mindig. Egyszer vszinű hozzárhetett a zsanérhoz mikor be lett dugva a tölö és vszinű eldurrant 1-2 kondi vagy meghalt 1-2tranyo. A hiba amit generál most az hogy amikor töltené a windowst felvillan egy kék halálos képernyő aztán ujra indul.Gyanakodtam elején a ramokra mert az ujra induláskor a memot tesztelgette, uhogy kiprobáltam a ramokat külön külön is( 2db 128-as) de ugyanazt csinálta. Aztán jött a windows reinstal de azt sem tudtam végig csinálni mert miután felmásolta a winyora a telipitő fileokat és be akarja tölteni a grafikus felületü telepitési részt ugyanúgy ujra indul. Egyelöre még nem volt lelki erőm szétszedni de elöbb utobb sort keritek rá Ha vkinek van vmi ötlete, tanács szivesen fogadom. És ha van vkinek alaktrésze azt még szívessebben Előre is kössz!

Új hozzászólás Aktív témák