Keresés

Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz #56474624 #46023 üzenetére

    Na és ezt miből mazsoláztad ki, hogy én ettől érzem magam valakinek?
    Jaj. És megintcsak...

    [link] és a poén kedvéért (hangsúlyozom ezt) összekötöttem a topikbeli megnyilvánulásaiddal.

    Most is ki volt, aki kezdésnek személyeskedő jellegű csipkelődést eresztett meg a másik irányába (érdekes módon én rendkívül jól megvagyok a veled való kommunikáció teljes mellőzésével), mint ahogy az oviban a Pistike meghúzza a Katika haját, csúfolja, hogy csúnya, stb., közben meg...

    Milyen érdekes, én csipkelődést hangsúlyoznék ki, te pedig személyeskedést és aztán ebbe akarsz belemagyarázni dolgokat. Innentől go to "kinek mi a rejtett vágya", nekem konkrétan nem volt az enyhe csipkelődésen kívül. De magyarázd bele, abban jó vagy. :)

    Mindazonáltal valahol irigyellek, hogy ennyi időd van. Nekem pillanatnyilag nincs, de ugye nem fogsz megsértődni, hogy azt mondom, ha lenne is, ennél valami inspirálóbbal tölteném ki...

    Az egész hosszú (és gondolom, hosszú ideig írt) válaszoddal önmagadat cáfolod. ;) Keep the change. :P

    orbano: szvsz is, bár Lirion enyhén szólva is frappánsabb, Ba cy lus-on jobban érezni az izzadságszagot. :)

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Aktív témák