Keresés

Aktív témák

  • orbano

    félisten

    válasz Pala #3901 üzenetére

    Ha aranyos, jófej és bírod, akkor próbáld ki... 15 év nem a világ vége, legalább elmondhatod, hogy tudod milyen ekkora korkülönbséggel egy ilyen lánnyal. No meg kicsit eltereli a figyelmed, kapsz egy kis perspektívát az exed nélküli életből....
    A komoly kapcsolatot pedig nem akarni kell. Az lesz magától. Ha már egy kapcsolat elején azt keresed, meg a komoly barátnőt látod a nőben, tuti bukó...

    A vér nem válik VAZZE!™

  • 7

    addikt

    válasz Pala #3901 üzenetére

    Komoly kapcsolat: A minap voltam (már megint) születésnapot ünnepelni, és az egyik leányzó a bagázsból egyszercsak odaszólt, hogy ugyanmár, csajozzak egy kicsit (nem gondolta igazán komolyan, csak amolyan csipkelődős megszólalás volt, mert valahogy nem oldódtam igazán). A dologra válaszolva kifejtettem neki, hogy én most épp pihenőt tartok, kicsit ízlelgetem a szabadság ízét, úgyhogy nem. Erre utalt rá, hogy van egyéjszakás kaland is, amire viszont határozottan megráztam a fejem, hogy olyannal én nem számolok. Elkerekedett a szeme, hogy vagyunk még hímneműek, akik nem feltétlenül a dugásra hajtanak.

    Aztán persze megkaptam, hogy túl "tökéletes" vagyok -- nem iszom, nem drogozom, nem cigizem, nem "csajozom", csak komoly kapcsolatban gondolkodom :D

Aktív témák