Aktív témák

  • Laslow

    senior tag

    válasz Troy. #9741 üzenetére

    Miért lenne fontos, hogy miért kezdett valaki dohányozni vagy rendszeresen inni? Nem a régi enyéni sorscsapásokat kell nézni, hanem hogy kicsoda az illető most. (Folyton veszekedtek a szülei, ezért minden idejét próbálta nem otthon tölteni, és így szépen lezüllött egy kicsit, és elkezdett cigizni, stb.. szegény.. úgy sajnálom.. gyere hozzám feleségül, megmutatom, hogy lehet ezt jobban is csinálni..)

    Nekem fontos, hogy ne érezzem a saját lakásomban azt a szagot, amit pl. a liftben néhány kedves alkoholista szomszéd után. Vagy ne csapjon meg a füstszag, mint a dohányzóból visszatérő kollégák elhaladtával szokott volt. Nem kell, mert egyrészt mérgezi magát, másrészt engem, később pedig a gyerekeket is, ezen kívül pedig számomra büdös. Jó, tudom, idővel úgyis megszoknám, és már nem zavarna, de nem akarom megszokni. Meg, azért a cigi/ital ára sem semmi...

    Szóval ezek alapján nekem határozott feltételem a füstmentesség. Annak ellenére is, hogy már szerettem dohányzó nőt. (Akkor még nem volt ilyen feltételem.)

    "A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

Aktív témák