Aktív témák

  • Pala

    veterán

    válasz an. #3027 üzenetére

    :R
    Engedd meg, hogy csak egy részére válaszoljak (de ettől még a másik részét is tudomásul vettem): én nem tudok úgy csajozni, mint mások. Nincsenek módszereim, nincsen tapasztalatom, nincsen stílusom ehhez. Ha saját magamat adom, általában hülyének néznek. Eléggé kilógok a korosztályomból, mind az érdekődési körömet, mind a szokásaimat, mind a világnézetemet tekintve. Olyan dolgokat csinálok, olyan dolgokról tudok beszélni sokat, amik a kutyát sem érdekelnek, legalábbis egy átlagos 20 éves nőt nem nagyon. Nincs mivel megfognom az embereket. A kommunikációs képességeim sem éppen a legkifinomultabbak. Ráadásul lelkileg is eléggé instabil vagyok. Vannak olyan dolgok is, amivel (mindenféle képmutatási szándék nélkül mondom) messze az átlag fölé emelkedem, de ennek itt és most semmi hasznát nem veszem, összességében tehát vert helyzetből indulok. Megmondom őszintén, azt sem tudom, mi érdekli egy nőt ismerkedéskor. Se azt, hogy utána mi érdekli. Hogy mit tart vonzónak egy férfiban, mire kell törekedni, hogy egyáltalán bármilyen szempontból kívánatosnak találjon, hogy ösztönösen keresse a társaságomat. Én ezeket a dolgokat egész egyszerűen nem tudom. Lehet, hogy ez a kapcsolatom is emiatt csesződött el.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák