Új hozzászólás Aktív témák

  • edgR

    őstag

    válasz Romvr #239 üzenetére

    Mikor mondta? 1-2 évvel ezelőtt? Sokan, köztük én sem, azt sem tudtam, hogy létezik NMS. Az is elképzelhető, hogy csak engedtek a nyomásnak, az óriási hypenak, ami kialakult a játék körül.
    A véleménye neki is változhat,és ezektől az opcióktól csak fejlődik a játék, nem romlik. Biztos vagyok benne, hogy úgy fogják beépíteni, hogy kedvezzenek azoknak is, akik csak egymaguk szeretnének Vér Istvánok lenni.

    Arról is beszélt már korábban, hogy nem lesznek háziállatok, illetve idomíthatók a felfedezett lények.
    "Feeding – creatures now have their own diet, based on planet and climate. Feeding them correctly will yield different results per species, such as mining for you, protecting the player, becoming pets, alerting you to rare loot or pooping valuable resources."

    Meg arról is, hogy nem lesz sem bázisépítés építés, sem űrállomás.
    "Next up we’re adding the ability to build bases and own giant space freighters."

    Opcionális feltölthető felfedezések ettől persze még lehetnek, de a #240 miatt valószínűleg, ha meggondolnád magad, akkor ezt új játék indításáig nem változtathatod majd meg.

Új hozzászólás Aktív témák