Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    válasz Brett001 #1208 üzenetére

    "én is hiányolom, hogy Sean nem nyilatkozik semmit valami videóban."

    Ezt mindenki hiányolja és amatőr dolognak tartom a csendet! Hasonló probléma volt az új Rollercoaster World megjelenésekor is, de ott 3 naponta jöttek a kommentek a fejlesztőktől, bocsánatkérések mellett.

    Egyébként, ezt Sean srácot valahol már sajnálom. Szerintem megzakkant, nem tudja feldolgozni ami történt vele az elmúlt 2 évben. Csak egy hétköznapi programozó akinek volt egy egyébként kiváló ötlete, melyet túl korán jelentettek be és szinte biztos, hogy maguk sem számítottak arra, hogy a programjukat ilyen hype veszi majd körül. Később már nem volt visszaút, nem tudtak megfelelni az elvárásoknak. Szakmai mércével alig van játékfejlesztési tapasztalatuk és sajnos itt is látszik, hogy nem mindenki alkalmas egy cég vezetésére. Sean egy kiváló programozó és matek zseni, de egy cég élén ez önmagában édes kevés, sőt, ott legkevésbé ez számít. Ő nem egy minden hájjal megkent marketing szakember vagy jogász, esetleg üzletember. Csak egy naiv fickó akit bedarált ez az egész. Fentiekkel nem menteni akarom, mert tény és való, hogy valótlant is állított és teljesen megértem azokat is, akik csalódottak (velem együtt, főleg a 60Euro-s ár miatt), de ezen túllépve az is látható, hogy milyen egyéb személyes problémák voltak a háttérben.

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák