Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tonermagus

    aktív tag

    Sziasztok!

    Nekem ez az első "Soul-like" típusú játékom. Mit ne mondjak az elején szenvedtem rendesen a harccal. Hozzá kellett szoknom, hogy egy rosszul sikerült dodge és máris vége a játéknak.

    Nagyon összetettnek tűnik a játék. Talán túlságosan is. Nem tiszta nekem ez a Soul Attunement, Fusion, stb. Jóformán nem is nagyon használom ezeket. A tárgyak leírásait sem sikerült még megfejteni. A páncélokat is próbálgatom statok alapján kiválasztani, de nem tudom mi a fontos. Gyakorlatilag a játék 80%-a számomra ismeretlen...

    A szintlépés pontokat többnyire Strenght-re, és Heart-ra teszem. Fő fegyverként Odachi-t használok. Szinte mindig Low Stanceben harcolok a végén egy High ütéssel, majd vissza low-ra. Sajnos így is 2-3 ütés után kifogyok a szuszból és csak tétlenül állok és várok a halálra :D

    Jelenleg a kígyó Bossnál tartok. Egyszer sikerült levinni kb. 10%-ra, de teljesen kifogytam. Igazából ehhez kérnék segítséget:

    - Ha kifogytam minden gyógyításból, és csak a 8 sima kis gyógyítást tudom feltankolni, akkor már sehol nem tudok olyat szerezni ami 100%-ra gyógyít fel?
    - Amíg megvan a kígyó két karja addig nincs gond. Ha már csak 1 db van, akkor egyszerűen nem jövök rá mikor kell hogy támadjak, nem találom azt a fázist. Így elég sokszor sérülök is.
    - Burst counter sem sikerül mindig. Hiába látom hogy jön a nagy támadás, hiába várok hogy nagyjából counter közelébe érjen, elnyomom a countert, megszakad a támadása de ettől függetlenül mégis sérülök.

    Illetve érdekelne még pár tipp is. Pl. melyik a hatásosabb? Dodge vagy Block? Miért fogyok ki olyan nagyon gyorsan a staminálból?

  • tonermagus

    aktív tag

    válasz Deck #935 üzenetére

    Hát mit ne mondjak a nagy részét nem is értettem :D

    Mérgeződéssel nincs bajom. Tök véletlenül előtte az összes szobrot megsemmisítettem, a köpését pedig simán elé tudom kerülni.

    Ilyen talizmánjaim nincsenek. Játék közben, a pályán lehet ilyeneket szerezni valahonnan (bazár) vagy ahhoz ki kell lépnem a pályáról?

    Ezek szerint néznem kell, hogy ne aggassak magamra nehéz páncélokat? Gondolom valahol írja ezt a Weight százalékot, majd megkeresem.

    Ezek szerint a Toughness a legfontosabb?

    Egyébként PC-n játszok, szóval még a kontrolleler is küzdök, nemigen használtam előtte ilyet :D (Xbox One kontroller)

Új hozzászólás Aktív témák