Új hozzászólás Aktív témák

  • Kai_Rong

    senior tag

    Végül csak lenyomtam a teljes DotN-t, tényleg nem volt nehéz, a nem teljesen kurrens build ellenére sem. Azért bevallom férfiasan, az Against All Comers utolsó három bossánál meg előtte Saito "a szemedet is kiblokkolom" Toshimitsu-Ryomen Sukuna duó esetében ismét a cicákhoz kellett nyúlni, hogy ne legyen végeláthatatlanul hosszú a harc, de ettől eltekintve semmivel nem éreztem nehezebbnek a játékot, mint Dream of the Strongon. A DotStrong -> DotD egy erős váltás volt anno, de a Wise meg a Nioh igazán újat már nem tudott mutatni.

    Nagyon gondolkodom ezen az Underworldön, 99.3%-on áll a Smithing Text progressem, és már csak az a három kell, ami az Underworldből szerezhető meg. Meg a title-ök közül is már csak az Underworldösök hiányoznak. Viszont kicsit tartok attól, hogy szopatós lesz, és farmolnom kéne cuccot valami glass cannon vagy heavy tank buildhez, hogy tartani tudjam a lépést. A Nioh 1-ben az Abysst eluntam elég hamar, de itt pont emészthető mennyiségű szint van ahhoz, hogy érdekes tudjon maradni.

    PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

Új hozzászólás Aktív témák