Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • boost

    addikt

    "Egy vallomással tartozom" Elmesélném, kb 2 hónapja be van csomagolva a konzol. Igazából túl könnyu" út volt az ido"eltöltésre, és ezért döntöttem így. Azóta edzeni járok 3-4x hetente (kb 10 éve, mióta melózok, nem mozogtam semmit), meg tanulok szakmai vizsgákra, és nagyon jól érzem magam to"le. :) Ja meg gyerko"ccel is több ido"t töltök el, emiatt. Azt gondoltam eddig, hogy utóbbira nincs hatással a konzol, mert úgyis alvásido"ben játszok, de átvitt értelemben mégis.. Túlságosan kitöltötte a teret a konzol. Ezzel nem azt akartam mondani, hogy aki konzolozik az hülye, hanem ez inkább az én jellemhibám. Azt gondoltam karácsonyra elo"veszem, mert akkor már ne tanuljak (edzeni meg nem lehet), de végül aztán asszonypajtás kérés´re, (hogy ne akarjon mariokartozni a srácunk, ha eddig nem jutott eszébe), eddig nem tettem.

    Végülis pont emiatt váltottam PS4-ro"l, hogy mert erre úgysincs annyi játék, nem köt majd le annyira, de persze dehogynem, szóval aki szeretne jót játszani, annak továbbra is ajánlom a konzol megvételét.

    Persze, ez nem azt jelenti,hogy soha többet WiiU-zás, vagy egyéb konzolozás, csak most mások a pioritások.

Új hozzászólás Aktív témák