Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz #17954112 #5735 üzenetére

    Személyes vélemény: PS3. Én is PONT e három között vaciláltam és végül a PS3at vettem, és imádom. A Nintendo a kedvencem, de egyszerűen olyan lassan jönnek rá az értékelhető címek hogy számomra nagyon rossz választás lett volna. Persze a PS3 már piacon van vagy 100éve így nyilván több játék is van rá, de akkor mégis miért választanám az N-t? Mert újabb? Áá...majd azt is beszerzem amint lesz rá annyi cím hogy megérje megvenni. Zelda miatt úgy is kötelező vétel lesz, de mire az megjelenik a konzolt már fele annyiért is lehet majd kapni mint most, addig meg csak porosodna nálam. Azt a 2-3 játékot amit jelenleg végigtolnék, egy hosszú hétvége alatt(kis túlzással) letudnám, aztán csak polcdísz lenne. :K

    Természetesen nem akarlak a WII-Uról lebeszélni, de talán hasznos lehet a fenti szösszenetem, főleg annak fényében hogy...hát csak nézz rá az avataromra meg az aláírásomra :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák