Új hozzászólás Aktív témák

  • koncsik

    MODERÁTOR

    válasz unrealnoise #10945 üzenetére

    Sok mindenben igazad van, de a Nintendonál szerintem ne számíts a piac meghódítására irányuló törekvésekre. Én nagyon elfogult vagyok a Nintendoval kapcsolatban, de nekem kimaradt a konzolvonalon szinte minden, bő 20 éve végigjátszottam a super mario world-ot, aztán mindig a pc-t fejlesztgettem, de nem igazán gamer színvonalon. Utoljára a Doom 3-mal játszottam, azt se végig (PC). Aztán jött a wii meg a többi, de az igazán súlyos helyzet a wii U-val alakult ki, nekem nagyon bejött, nagyon szeretem minden hibájával és kihasználatlan lehetőségével együtt. :B (ezzel együtt nem utálom a többi konzolt sem, bár már a három gyerekemmel is egyre kevésbé tudom indokolni jelenlétüket kies otthonunkban. Nekem nagyon bejött a PS4 is a minőségével, az Xbox (360) a Kinect-tel - én nagyon szeretem a mozgásvezérlős játékokat (kivéve a Sony, az nevetséges). De a Nintendo a sirály. :DDD
    Na még akartam itt lelkizni, de inkább a N off kocsmában kellene, meg ideges a Főnököm, hogy nem vagyok bent a család esti műsorában ;)

    Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Új hozzászólás Aktív témák