Új hozzászólás Aktív témák

  • Shabranigdo

    tag

    válasz Peat;) #106 üzenetére

    Nem a marketingnek hiszek,hanem majd a saját szememnek.Mit csinált a doom3 motorral?(ami már alapból nem volt olyan jó,mint amilyennek beharangozták/vártuk szvsz)
    ''ha kifogy a pénzből megvonja a vállát és összedob egy új vmit.'' igen,''összedobták''(azért eltartott ugye egy ideig ;) ) a doom3-at,aztán (szvsz) a névvel eladták.Lehet (sőt),hogy többet tud mint az átlag fejlesztő,csak az átlag fejlesztő nem egyedül akar megcsinálni egy engine-t és itt van sztem Carmack hibája,hogy ő még mindig úgy akar dolgozni mint 10 éve.
    egyelőre nincs előny a sok prociból,de sztem később lesz.
    Gigahertz vadászás ment egy ideig,de valamiért elment másfelé a proci fejlődés és valószínüleg nem véletlenül.
    A szoftverfejlesztés meg mindig is egyre nehezedett,ezért találnak ki újabb és újabb módszereket paradigmákat.és igen valszeg a magok száma tovább fog nőni a procikban és ezzel párhuzamosan megoldják(mert muszáj lesz),hogy egyszerűbben és jobban kihasználható legyen.

    ''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

Új hozzászólás Aktív témák