Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz Shabranigdo #103 üzenetére

    Grrrr nem azt írtam hogy ps3 alkalmatlan hanem a processzorok azok, csak egyet fognak kihasználni, mivel vagy nem lehetséges vagy kurva időigényes kihasználni a többit...nem csak Carmack mondta ezt, már régóta szivárgotak ezek a hírek sok helyről. Carmack meg nem guru? Elolvastad előte mit csinált a régi doom3 motoral pl.? Csak azt amit előtte még senki, meg általában ezek a dolgok jellezmik, ha kifogy a pénzből megvonja a vállát és összedob egy új vmit. No, de magasan többet tud mint az átlagfejlesztő, ebben egyetrétünk nem? Ha ő nem tartja lehetségesnek hogy kiasználják a procikat a ps3-ban és máshonnan is ezek a hírek szivárognak akkor még mindig a sony marketing kampányának hiszel? A gép megjelent, nem is most mégsincs egy darab prezentáció se ami bizonyítaná hogy a teljesítményt fel tudnák-e használni bármire. Tök ugyanaz mint xbox360 konzololdalról tekintve, csak más játékokkal(igen jobbakkal, de a fizikailag ténylegesen felhasználható képességeket figyeld most), semmi előnye nincs a sok prociból, se jobb fizika se semmi, grafikailag meg majdnem ugyanaz a kettő. Blue-ray, ennyi amivel többet tud, pont. Nincs vele semmi baj, csak túl lett lihegve hogy milyen fasza lesz és mégse, én így látom többet nem írok róla :)
    Konzol ügyileg meg annyiban igaz hogy a gigahertzet kell növelni, hogy 1 magra koncentráljanak (vagy max 2 szerintem), a legegyszerűbb fejlesztési környezet fontos kéne hogy legyen, ha konzolra a fejlesztési idő még tovább növekedne akkor 1 játék elkészítéséhez a konzol megjelenése előtt már több évvel kéne nekiülni, ez fa*ság szerintem, így is nagyon időigényes és pénzigényes már a fejlesztés, nem akarok 30k-s játékárakat és 4-5 év várakozási időt részemről :/ de ez majd eldől, lehet 5 év múlva olyan konzolok lesznek amiben min. 10 proci van de a fejlesztési környezettel megoldják hogy használható is legyen :)

Új hozzászólás Aktív témák