Új hozzászólás Aktív témák

  • @rglaaf

    veterán

    HI

    Kis Vii Fit tapasztalatok,kb 3 hete vetem meg a padot lustaságom és elfogalatságaim miatt ugyan is nem nagyon tudok eljárni mozogni, nos össze pakoltam a rendszert és végig néztem tulajdon képpen mit is kéne csinálni de elég jól szájba rágósan elmagyaráz mindent a vituális edzőnk,még jó hogy lehet választani hogy fiú vagy lány legyen. Először jóga gyakorlatokkal kezdődik aztán egy kis izom munka majd aerobic és végül balance gyakorlatok. Mint laikus mondom ezek a gyakorlatok kinézetre elég könnyüek lesznek, mondom vágjunk bele.Komolyan mondom nem hittem volna hogy ennyire meg tud kinozni egy "rohadt gép" a végén kb csak a földön huztam magam az első alkalom után,természetesen minden edzés végén lemérjük magunkat amit egy gafikonba beilleszt többek között hogy mennyit változik a súlyunk a testtömeg indexünk és a fit age-t is. A legelején ki tudun magunknak tüzni egy célt hogy hány hét vagy hónap alatt mennyit is szertnénk le adni a súlyunkból amit minden edzésvégi mérésnél be is illeszt lebontva a grafikonon hogy épp hol tarunk.Öszzegezve jó kis stuff ez a wii fit, akár az egész családot is rá lehet fogni egy kis mozgásra, én nem bántam meg ugyan is amióta használom 3 hete heti 3 alkalommal már -6 kilót letudtam,persze nem árt a evésre is oda figyelni. :)

    PSN:BiZzare_0 ️

Új hozzászólás Aktív témák