Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djozsi

    senior tag

    válasz ayo #16363 üzenetére

    Én sem azért mondom, mert ez lenne az ideális megoldás, de annyit emlegeted ezt a 25ezres dolgot, viszont ha csak a fél joy-connal van gond, akkor lehet venni felet is, az meg most 11.190.- az emagon, 2 együtt pedig 21.490.- a mall.hu-n. Simán van értelme felet venni, mert a legtöbb játéknál az +1 playert jelent, a gépen egyszerre meg úgyis csak kettő lesz.

    Én 3 pár joy-cont vettem már, de nem tartalékba, hanem elsősorban azért, mert szoktunk nagyobb társasággal játszani, illetve a családban van még 1 Switch (ott egy negyedik és egy ötödik pár és ott van plusszban egy jobb fél joy-con is). Igaz a 3 párból az egyik párt kölcsönadtam egy ismerősnek hónapokkal ezelőtt és nem beszéltünk mostanában róla, ezért arról nem tudok biztosan nyilatkozni, de a maradék négy és fél párral maradéktalanul meg vagyunk elégedve, pedig abból 2 pár már közeledik a 2 évhez és gyerekek is használják rendszeresen. Nyilván mivel itt több van belőlük és van pro controller is az egy joy-conra eső összterhelés valószínűleg kisebb, mint nálad.

    Gameparkra visszatérve, itt azért el kell tudni engedni azt, hogy jófejek személyesen. Őket ismered személyesen, egyszerűbb nem rájuk haragudni nyilván, de ettől még feléd ők tartoznak elszámolással. Az, hogy a Nintendo hogy, mikor, mit ad nekik az az ő dolguk, ők tudják lezongorázni a Nintendoval (vagyis valószínűleg inkább a lengyel disztribútorral és ők a Nintendoval). Én se vagyok egy embertelen rohadék, de nagyon nem helyes az, hogy az érezze kellemetlenül magát, aki pénzt adott valamiért és nem azt kapja, ami azért a pénzért jár. És igen, elég egyértelműen kiderült itt a csatornán, hogy valakinek szinte azonnal javítják téged pedig hosszú sorra kárhoztattak, szóval a fentebbi "nincs alkatrészük mert a Nintendo..." nem feltétlenül helytálló.

Új hozzászólás Aktív témák