Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3L1T3

    addikt

    válasz johnny23 #10776 üzenetére

    Az alapvető gond az lesz, hogy a hardver nem teszi lehetővé a nagy AAA címek megjelenését amik 15-20 milliós eladásokat produkálnak! :)

    Szeretem a Switchem, de a Nintendo exkluzívokon kívül másra nem jó NEKEM! Az eddig megjelent exkluzívoknál is bőven érződik az 1TF kapacitás. Mondhatja bárki, hogy ez nem így van, meg a hardveres erő nem számít. :) Akkor tessék ezt megbeszélni több millió vagy több milliárd userrel akik évről évre újabb, erősebb telefont vesznek. PS4 Pro és az XONE X sem azért jelent meg mert unatkoznak az emberek.

    Várom a következő Metroidot, de engem személy szerint marhára felbasz, hogy egy Mario Rabbids Kingdom is be-be röcög, és handeld módban jobba érzi magát a játék. . . . akkor könyörgöm ne legyen opció, hogy TV-n játsszak.

    ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

Új hozzászólás Aktív témák