Új hozzászólás Aktív témák

  • cactuar

    aktív tag

    Kicsit megkésve ( mert az elmúlt 2 hónapban nagyrészt az Elden Ring pörgött ), de a hosszú hétvégén a végére értem a Pokémon Legends-nek, és a Kirbynek is.

    A Pokémon Legends az első pár órában kifejezetten tetszett, ki voltam már éhezve a Pokémon élményre, és a kisebb játékmeneti újdonságok is jót tettek a játéknak. De ahogy haladtam vele, már csak azt vártam hogy vége legyen. Szörnyen monoton játék, jó történetet vagy érdekes karaktereket ne is várjon az ember, technikailag meg egy botrány az egész játék. Lepörgött a stáblista, de a post-game részéhez már nincs kedvem. Szerintem most egy jó 10 évre félreteszem a sorozatot, és ha lesz valami érdemi fejlődés majd újra ránézek. 10/5

    A Kirby után szerencsére sokkal pozitívabban keltem fel a gép elől. 15 óra után pörgött le a stáblista, de még megnyílt egy új világ, plusz az utolsó 2 világban kimaradt egy pár kishaver megmentése. A játék nagy részében kb fülig ért a szám, nagyon jópofa az egész, ötletesek a képességek is. Kicsit túl könnyű a játék nagy részében, de mondjuk ez nem feltétlenül baj, a fiatalabb korosztály is boldogulhat vele (Kivéve az utolsó pályát, azt kicsit túltolták a készítők, eléggé horrorisztikus lett :D ) Ezt meg biztos folytatom, és megkeresem a pár hiányzó waddle deet, + ott az új világ is, ami a végén lett feloldva. 10/8

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák