Új hozzászólás Aktív témák

  • horkovy24

    senior tag

    válasz Guitar14 #42302 üzenetére

    Én is megnéztem a Direct-et és azt tudom mondani hogy engem azért ért kellemes meglepetés! :B A Klonoa-t nagyon várom mivel gyerekkorom egyik nagy kedvence és a trailer alapján ebben sem hiszem hogy csalódnék! :K A Mario Kart 8 dlc-ét is nagyon várom bár ezzel szemben kicsit keserű a szájízem. Azért a Wii U-ra már kiadták amihez már jelentek meg fizetős dlc-ék amit/amiket már akkor is kifizettem teljes áron. Most úgymond megjelent a Mario Kart 8 Deluxe edition Switchre amiben minden benne VOLT és szintén megvettem teljes áron mivel deluxe lévén már úgy voltam vele hogy ez végleges és minden benne van már. Erre most kiderül hogy ha ezt a plusz dlc-ét nem veszem meg akkor megint nem lesz teljes az amúgy kétszer teljes áron megvett játékom. :W Nekem kezd ilyen capcom féle street fighter 4 féle érzésem lenni már ezzel a Mario Kart 8-al. Mondjuk ez előtt a Star Wars Force Unleashed előtt meg értetlenül álltam! :Y Az még oké hogy a játék megjelenik switchre is de hogy pont a Wii verzió?! :U Nekem meg volt Wii-n is és nekem az a látvány/megvalósítás már akkor is annyira gagyinak és elavultnak hatott hogy abba is hagytam már a játék elején! Ezzel szemben nekem az Xbox360-as verzió kimondottan tetszett és nem is egyszer játszottam végig. Szerintem célszerűbb lett volna az Xbox360/Ps3 verziót portolni ide ha már a Switch azoknál a gépeknél még valamivel erősebb is. Azért még pénzt is adtam volna! :U :R

    Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

Új hozzászólás Aktív témák