Új hozzászólás Aktív témák

  • kribe

    őstag

    válasz ldave #418 üzenetére

    Kár vagy nem kár a Nintendonak inkább erősen kellene hangsúlyoznia hogy lesznek rá külsős játékok. Az ilyesmi eldöntheti hogy valaki olyan mint én (akit a Nintendo játékok közül csak a Mario Kart érdekel de az nagyon) meg fogja-e venni a konzolt vagy sem. A MK8 miatt kerestem egy használt WiiU-t, de egy (max 2 mert a Zeldát annyira hypeolják hogy kiváncsi lettem rá) játék miatt nem fogom megvenni az biztos. Volt egy videó yt-ön amiben éppen arról volt szó hogy a trailerben megmutatott játékok érkezése egyáltalán nem biztos. A skyrim és az nba játék fejlesztőinek válasza szinte szóról-szóra azonos volt: örülünk hogy együttműködhettünk a Nintendoval a trailer elkészítésében de nem erősíthetjük meg azt hogy ezek a játékok tényleg kijönnek Switch-re, blablabla. Ha nem jönnek akkor óriási öngól volt bemutatni őket a trailerben, ha viszont jönnek akkor ezt minden erővel hirdetni kellene hogy kelendő legyen a konzol.

    Ha már itt vagyok az ártalálgatósdiba is beszállnék: 119.990 az alap, 149.990 a "bundle". Amiben egy pro controller és egy játék a minimum lenne szerintem.

    Egyébként tudja valaki hogy a Nintendo miért ad olyan neveket a konzoljainak amiken az angol nyelvterületeken a népek halálra röhögik magukat?

    [ Szerkesztve ]

    My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

Új hozzászólás Aktív témák