Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz koncsik #3804 üzenetére

    UE4 androidra is van, szóval ne igyunk előre...ugyanakkor zelda grafikás játékot gyors és olcsó fejleszteni a gépre és nincs más elvárás aki ilyen gépet vesz, míg a nagy konzolokra az elvárt grafikát drága és hosszú idő fejlesezteni és ott eléggé telített a piac. Van esély hogy normális kínálat legyen, egyfajta menekülő utat is látok a gépben azoknak a fejlesztőcégeknek amik már nem bírnak versenyezni a nagy kiadók hatalmas költségvetésével de nem tipikusan nintendo fejlesztők. Szerintem jót tenne a konzolnak ha skyrim és hasonló stílusú játékok is jönnének rá, csak általában a nintendo gépeknél az van hogy jön egy két ilyen cím, megbuknak és többet nem fejlesztenek rá. Most majd kiderül mi lesz. Én is megvettem a gépet, ötletes és van benne potenciál, igazából ez már az a szint ahol nincs megkötve a fejlesztők keze, fizikailag és grafikailag minden stílus megvalósítható vele.

    Egyébként a wii remote is megy ezzel a masinával? Illetve wii sports szintű játékok gondolom nem lesznek rá, mert nem annyira pontos az irányító mint anno a wii féle szenzoros? Ott még a tvhez is kellett ugye egy infracsík.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák