Új hozzászólás Aktív témák

  • kislaci

    senior tag

    Sziasztok, úgy döntöttem karácsonyra meglepem magunkat egy ilyen konzollal, persze most jutott eszembe, miután megvettem a gyerekeknek legót, tűzoltó autót stb-t. Szóval használtan szeretném megvenni, nem tudom mire kéne figyelnem, ebben kérnék segítséget, ne legyen letiltva a gép meg ilyesmik. Illetve 2-4 játék nem ártana kezdésnek. Van egy 4 éves fiam, egy 7 éves lányom, szóval kéne egy olyan játék amivel a tv előtt tudnak ugrálni/táncolni a joyt fogva. (Nem tudom itt hogy működik, kamera gondolom nincs, Xbox kinect táncot nagyon élvezték a szomszédban.) Gondoltam veszek még egy valamilyen kooperatív játékot, illetve egy mariot, bár lehet az is kooperatív ezt nem tudom. Az asszony, hogyiylen játékot élvezne, azt nem tudom, a gyerekek az elsődlegesek, lényeg, hogy nem félelmetes valósághű játékok legyenek, hanem rajzolt, aranyos. De nem ragozom túl, gondolom másnak is van itt kisgyerekeke.Magamnak meg majd veszek olyan játékot, amit szeretnék, meg pro kontrollert később. A játékokat is használtan venném, itt hardverapron nézegessek vagy van valami jobb hely is? Ezenkívül, mivel a gyerkőcök elég kicsik valamilyen kisebb méretű kontroller is kéne. Minden tippet, ötletet, segítséget szívesen fogadok, köszi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák