Új hozzászólás Aktív témák

  • hszilard666

    veterán

    válasz petymek #30925 üzenetére

    Ezt részletezd kérlek. A nagy konzolos PC-s release-t azért tolták el, mert nem sokban tért el az eredeti 2007 es változattól, ami tegyük hozzá, pokoli jól öregedett. A mai napig előveszem az első részt, vagy akár a warhead-et, egy szavam sincs, mivel meglepően jól néz ki a játék. A trailerben nekem abszolút tetszett a grafikai megvalósítás, és biztos vagyok benne hogy a pöttöm tegra ami a gépben van, vért fog izzadni a játék alatt. El tudom képzelni hogy elérte fejlesztő a hardver korlátait. Minek várassák a usert?

    Igen, a varázsszó a hordozható. Nem elhanyagolható szerintem, hatalmas selling point a switch mellett. Jelenleg nincs semmi a piacon ami hasonló tudással, lehetőségekkel rendelkezne, ezért elkérhetik a raklap pénzt a hardverért és minden egyes címért. Ki tehet erről? A többi piaci szereplő. Ha mondjuk a sony fogná magát, felélesztené a PSP/PSvita conceptet, a switch akkora fail lenne mint anno a wiiU. A PS vita a mai napig szuper hardver fizikailag. Kapna egy erősebb CPU/GPU párost, kiadnák rá az összes PS3-4 es címet, akár picit butítva, a switch a saját vérében fulladna meg. De ilyen nincs. Így a nintendo el tudja adni a switchet pokoli drágán, úgy hogy hardveresen a konzol hagy némi kívánni valót maga után. Az anyaghasználat egy vicc, a kijelző szégyen, a hangszórók meg dobozosak, úgy hogy 2012 ben a sony OLED panelt tett a vitaba. Szerintem a konzol ilyen szinten szégyen, és nekem csalódás. De, mivel nincs alternatíva, ultra mobil gamingre, ezt el kell viselnünk.

    AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

Új hozzászólás Aktív témák