Új hozzászólás Aktív témák

  • f3rdzs0

    senior tag

    válasz Sirandrish #27408 üzenetére

    szerintem OoT esetében az is hozzájön, hogy nagyon sokszor szimplán nem egyértelmű a játék. fun fact, hogy az obtuse szót is pontosan az OoT révén a ZeroPunctuation review-ból tanultam meg anno :D amúgy ez az egész review jól összefoglalja a gondolataim.
    attól függetlenül, hogy sok helyen frusztráló volt a játék (vagy irányítás, vagy az értelmezhetetlen logika miatt), nekem a végén már azért tetszett (a legvége tényleg epic volt). csak kellett hozzá a kontextus, hogy ez azért egy történelmileg fontos játék.

    szerk: mondjuk tudom hogy nem sokat számít a véleményem, annak alapján hogy én unironikusan nagyon szerettem a Mass Effect Andromeda-t :D

    a BotW számomra szintén azon bukik el, hogy nincs sztori és mellékküldetések (vagy ami van elég minimális). ha MM mintára ráfekszenek, akkor az nagyon durván beszippantana engem is.

    úgy számoltam ki, hogy 80 órám van már benne (ahhoz képest, hogy mennyit szidom, elég sok óra :P) és csak egy beast van hátra meg másfél régió. szóval kb 20 lehet hátra

    [ Szerkesztve ]

    f3rdzs0

Új hozzászólás Aktív témák