Új hozzászólás Aktív témák

  • f3rdzs0

    senior tag

    amennyit beszéltek a Three Houses-ról most én is belekezdtem egy maddening/casual (hagytam magamnak mozgásteret) körbe
    (mondjuk ehhez az is kellett, hogy a BotW megint kicsit repetitív legyen)

    amit eddig játszottam, hátha mást is érdekel:

    Into the Breach
    pár óra után elég nyilvánvaló, hogy be tudja tölteni azt az űrt amit az FTL, hogy időről időre előveszem pár kör erejéig. sőt, talán erre még sokkal jobb is. nem olyan jó játék mint az FTL, viszont kevésbé RNG, így sokkal fairebbnek is érződik egy-egy menet

    West of Loathing
    elég nagy csalódás volt. 12 óra volt kb végigjátszani (azért még maradt pár óra benne amit még mászkálhatok ha nagyon akarok), de az 5. óra után szerintem elvesztette a lendületet. a világ és a prezentáció vicces, viszont ezen felül nincs nagyon más. a legnagyobb baj, hogy a harc teljesen fölösleges. az elején még tetszett, hogy mennyire kreatív, de mivel semekkora kihívást nem jelentett, ezért a legtöbbször csak az útban volt, így a játék lényegi része csak egy gyengébb kalandjátékra emlékeztet
    2-3 eurós leárazásnál már azért tudom ajánlani annak aki valami viccesre vágyik, bár akkor már inkább golf story, ami kevésbé a viccességre koncentrál, de legalább van benne egy normális játék is (vagy ha jön a Stanley Parable, ami etalon ebben a kategóriában)

    [ Szerkesztve ]

    f3rdzs0

Új hozzászólás Aktív témák