Új hozzászólás Aktív témák

  • Norb79

    őstag

    válasz ayo #20290 üzenetére

    Mindent elérsz tapi nélkül is, nagyon jól összerakták a kontroller only részt is. Míg nem láttam én se tudtam elképzelni, hogy civ6 tényleg fluid módon, a kínszarás érzése nélkül irányítható csak kontrollerrel, de a 2k megcsinálta. Amikor handheld és tapizok is az picit mégjobb, de ha nem lenne a tapi rész átmentve iPadről, akkor is azt mondanám, hogy ezmánigen, szóval én pont nem aggódok a commandos2 irányítás miatt, mert van jó példa, hogy prímán megoldható csak kontrollerrel és vegyesen is.
    És igen, a civ6 körökre osztott, de ugye ott is egymillió lehetőséget kell tudni elérni 1-2 másodperc alatt (különben megőszülsz egy egy körváltásnál és hagyod a francba, akkor is, ha nem reflexjáték), és a commandosban is ez lesz a lényeg, hogy elérd a különböző opciókat 1-2 másodperc alatt, hogy reagálni tudj, gondolom nem attól félünk, hogy az analóggal nem tudunk majd odébb csúszni a bokorban. :DDD Szóval ez kivitelezhető, hogy kontrollerrel huszonharminc dolgot pillanatok alatt. Reméljük meg is oldják.

Új hozzászólás Aktív témák