Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz NandorHUN #154 üzenetére

    "ReShade az ami javít a felbontáson , kép élesebb konturosabb lesz és texturák is szebbek."

    Ismerem a ReShade-et, mert valami teljesen másra használom néha, de pont ez a jellegű alkalmazás, amit te itt ecsetelsz (sharpen filter és hasonlók rázúdítása játékokra, avagy "sweetfx" és társai: minden még élesebb, még színesebb, még .... hurráá Vérpistike bekólázva és betépve :P) az, amit nagyon messziről kerülök, és ami miatt viszolygok is mindenféle cuccok telepítésétől. :))

    Normal-on játszom, és összességében nem volt ez nehéz. Már részleteztem, miért haltam meg egyszer első nekifutásra a bevezető vége felé: ott az a valódi cél, hogy őrizd a HP-d és várd ki az időt, nem az hogy sebzést vigyél be: nem kell szétverni a karokat, csak túlélni, míg továbbgördül a cselekmény. Szóval avatatlan játékosnak szerintem ez olyan 50/50, hogy mi fog ott vele történni. Azon kívül az a jellegű "nehézség", hogy gyakran változott a játékmód, az tetszett: mint ha egymás után több különbözőn játékkal is játszottam volna, nem vált monotonná, motorikussá, kellemesen változatos.

    (#155) drachoHUN

    Kicsit szögletes és maszatos minden, de ennek ezer oka lehet, nem csak a felbontás-skálázás (de persze az is, manapság divat ezt áthozni PC-re konzolról). Ez alapján a screenshot alapján nálam mi a helyzet?
    A távoli lépcsők és rácsok alapján tippre nem alacsony felbontásból jön.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • BOBAKILL

    őstag

    válasz NandorHUN #162 üzenetére

    Igen, inkább úgy értem hogy kihalt. :) Mondjuk halakat ezért lehet fogni meg van pár állatka.

Új hozzászólás Aktív témák