Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • morfondőr

    őstag

    válasz janos666 #146 üzenetére

    Nem egy szokványos játék, de épp ez miatt zseniális! A prologue alatt nem lehet menteni, de utána meg lehet nyitni mentési pontokat és tudsz manuálisan is menteni. Ne csodálkozz azon, hogy kicsit kaotikus az eleje és ne add fel, mert nekem az egyik legnagyobb élmény volt végig játszani! Ja és több végig játszás is van, a 3. pl. egy teljesen új szotri szálat ad, amiben nem csak itt-ott van újdonság, hanem majdnem az egész más. Az optimalizáció nagyon rossz, egy az egyben konzolport, ezzel nem lehet mit kezdeni, de a játék bőven kárpótol a kellemetlenségért!

    Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

  • drachoHUN

    senior tag

    válasz janos666 #146 üzenetére

    FAR Moddal tehetsz egy próbát. Nekem biztos, hogy segített annak idején, bár AMD kártyám van és inkább a crashek miatt, no meg a felbontás javítása miatt tettem fel. De az FPS problémát is megoldottam vele.

    A játék maga nálam sima 10/10. Úgyhogy hajrá.

    Forza JUVE!!!

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz janos666 #146 üzenetére

    Jah, ritka szar konzolport, a fejlesztők teljesen magára hagyták a játékot, olyan patch aminek még 1-2 hónappal a játék megjelenése után ki kellett volna legkésőbb jönnie, azóta sincs sehol stb. Szóval ne csodálkozz, hogy az FPS nem olyan amilyennek kellene...le kell fosni. :)

    Amúgy ahogy előttem is írták, totál "durr bele" módon indul (in medias res-nek azért nem nevezném), ebben a prologue szekcióban kb fel van vonultatva már rögtön a játék legelején, hogy milyen játékstílusra lehet számítani, és ez sem az a "könnyen megbocsájtó" jellegű játék, úgyhogy menteni sem lehet. De én is csak azt tudom tanácsolni, hogy ne add fel, a prologue után azért egyértelművé fog válni, hogy a játékidő jelentős része azért mégiscsak egy third-person nézetes hack&slash játékként fog telni, illetve az események is értelmet kapnak majd később természetesen.

    Kicsit úgy lett megdizájnolva szerintem ez a Prologue, hogy "tessék, itt van, ezekre fizettél be, ha nem vagy elég elhivatott akkor ne is menj innen tovább". Amolyan próba jellegű, csak azok tapasztalhatják meg ezt a kiváló játékot akik legalább annyi energiát beleölnek, hogy átrágják magukat a hektikus, "nem tudom mi történik és miért és nem lehet menteni" bevezetőn. A kétkarú nagy robot amúgy már a Prologue vége, szóval már nem kell sok és tudsz majd menteni, és kezdődik igazából a játék hamarosan... :DDD

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

  • NandorHUN

    addikt

    válasz janos666 #146 üzenetére

    Tedd fel a FAR-t + érdemes Windowed módban futtatni és Borderless gaming-gal feltenni Full Screen-re.
    Illetve látványnál nálam ReShade is sokat dobott a játékon (bár melyik játékon nem javít a ReShade? :) ).

    Mentés szempontjából egyedül az eleje trükkös, mert 1 missióban nincs mentés ez kb. 40 perc. Utána amint felébredsz lesz mentés.

    Történet meg olyan, hogy rögtön az elejére bedob és azt is tegyük hozzá, hogy ez egy "nagyobb" sorozat spin-off-ja (Drakengard 1-2-3 + Nier), bár ezek ismerete nem feltétlen szükséges a játékhoz.
    Történet meg igazából csak a legvégére lesz kerek 1-2 plot twist után. :)

    Illetve még annyi megjegyzésem lenne, ha nekiugrottál, hogy mikor "befejezted a játékot" ~ 15-25 óra lesz.
    És jön a 2. végigjátszás akkor vidd ki azt is, mert utána jön még hátra a játék nagyrésze... / sokan azt hiszik A ending a játék legvége, pedig nagyon nem :)

    [ Szerkesztve ]

    www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Új hozzászólás Aktív témák