Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    válasz anulu #14519 üzenetére

    anulu: igen, ott kb valami elszakadt, onnantól már csak kényelmeskedtek. De amikor White elvesztette a labdát, kb ugyanazt éreztem, mint amikor pár éve a BAL ellen egy trükkös játék után, ahol Brady volt az elkapó, majd a következő snapen el is adta. Ott összeesett ettől a csapat.
    Nem győzöm hangsúlyozni, milyen fontos volt, hogy ez nem történt meg, és hogy nem vette fel az offense a JAG mocskos dolgait, nem lettek olyan megmozdulások, amik a NE-t dobták volna vissza 15 yarddal. Elképesztő koncentráció és fegyelem.

    A másik meccsen lefeküdtem kb az első félidő közepén. Annyira nem láttam semmit a MIN-ban, és igazam lett. Sajnos, mert rájuk tippeltem, de szerencsére, mert így nem hazai pályán játszó ellen kell a SB-t vívni. Nagyon jó volt a PHI, főleg a védelem volt brutális. Az off. kicsit megszeppentnek tűnt az elején. A MIN off. viszont teljesen összeomlott az "int" után.

    Foles meg, nézem a statjait, 352 yard, 26/33 (78,8%!!!!) 3TD 0 INT) - úristen, ízekre szedte a híres MIN D-t.

    Jó kis SB lesz.

    .LnB - milyen érzés? :))

    [ Szerkesztve ]

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák