Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz randras_83 #9311 üzenetére

    Az igen,, szóval bárki kötheti, ha hökhm veszel egy számlát...a többit leszarják..."logikus"..
    Én mikor a mosogató tálcát vágtuk be a mukalapba, akkor őrjöngtem, mert már a fáradtság miatt sok minden "kimarad"...előző nap még pont azt méregettem, hogy rövid lesz a csaptelephez kapott vízcső, mert 60x60at ki kell hagyni majd a mosogatógépnek...erre másnap kimértük, hogy ok "itt jó lesz", majd bevágtuk, és akkor ugrott be a szikra, hogy b@zzzmeg,a mosogatógép....centi elő,,, maradt 55cm ....isteni szerencse, hogy nem b@sztam idegből ketté az új munkalapot, olyan agygörcsöt kaptam...aztán hívtam sógoromat, hogy a 8 terítékes gép 45 centi széles,,, úgyhogy kicsit vissza vettem az agyf@szból....de nem örültem...mert szerettem volna a standard 60x60-at mindenhol tartani...

    Akkor viszont kitartást, és szép konyhát kívánok nektek ;)

    Ja,,, még valami..a főző lap sütő kombóhoz direktbe közöttük a kábelt...én nem értek hozzá,, nem is tudom milyen kábelt vettem, de valami 16.000et fizettem csak azért az egy kbsztt kábelért, amit felírt haver, hogy ilyen kell hozzá...(te biztos tudod milyen az) azt hittem torkon szúrom magam, mikor kiderült az ára...de "muszáj volt"...mindenhol fasza lett a villany,, nem akartam gyenge pontot a házban...

    Szerk.:
    Botiii akkor ma te leszel a lovacska,,, asszony meg a zsoké :D

    Szexrodeó megvan milyen?
    Kutyus style-ban tolod asszonyt, és közben mondod neki, hogy a másik csajom is pont így szereti a legjobban...innentől számítva 30mp-ig rajta kell maradni :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák