Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    válasz SybenX #15040 üzenetére

    Stabil rommal se volt jó. Ez a második 4X-em. Az elsőt augusztus közepén vettem Eustocktól. Annál volt a 4G-n nem vagyok elérhető szitu, aztán a rezgő bug. Akkor el is adtam, mert csomószor nem voltam elérhető, aztán meg a rezgő miatt nem vettem észre csomó üzemetet. Kb 1 hónap múlva vettem egy 1 hónaposat jó áron, dev rommal. Az eladó el volt ájulva, hogy milyen az üzemidő. Jó áron volt, patika állapotban, tokkal, BOE kijelzős. Megvettem, majd szembesültem a fényerő buggal. Vissza akartam tenni a stabil 6os Android alapú romot, de android verzió különbözősége miatt nem tudtam. Kértem bootloader nyitást, közben jött ez a hálózat eldobálás, majd fel se jelentkezett hálózatra hiba. Most szervizben van. Addig nem akartam bootloadert nyitni meg romolni amíg nem javítják meg. De a stabilban is olvasom, hogy fényerő probléma van. Meg megint vonják vissza a frissítéseket. Meg kellene várni kernel sourceot és custom romokat, de lehet inkább eladom amíg van ára. Snapi 435 kevés nekem mint kiderült.

    [ Szerkesztve ]

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák