Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz horvathkrisz #9216 üzenetére

    Apró érdekesség,,;
    A kivitelezés miatt fel kellett mennem a tető gerincéhez mert ott a fektetett bojler, hogy lezárjam...mondom ha már itt járok, körbe nézek, mert volt egy gyanúm hogy nyest jár odafent,, megláttam a nyest szart egyik helyen, másik helyen, majd a lámpát és a tekintetem feljebb emeltem, és megláttam egy akkora "valamit", amit fel sem fogtam, hogy micsoda...de a következő pillanatban már támadtak a darazsak...baz'meg, az a valami, egy akkora darázs fészek volt, hogy a national geographic sírva könyörgött volna hogy filmre vehessék...menekültem ahogy tudtam...egy a karomat marta, egy a vállamat...ilyen gyorsan soha nem menekültem onnan...a gipszkarton mennyezetet olyan gyorsan csavaroztam ahogy még soha....másnapra szakembert hívtam...na az megszüntette odafent a dzsemborit...a kurva anyjukat...
    Hihetetlen mekkora várat húztak oda fel ezek a rohadékok... :Y
    Holnapra elvileg mehetek fel nyugodtan...3 gyermek fej méretű fészek, egy akkora fallal mintha valami alien film kelléke lenne...
    20.000 be került ez a mutatvány is...nagyon örültem most ennek is, amikor már úgy ki vagyunk csontozva, hogy.......
    De hááát ezt nem lehet hagyni....
    Vicc:
    Asszony mondja mikor másztam fel:
    "Vigyázz drágám, szerintem sok a darázs odafent"
    -én meg mivel egy darazsat láttam csak körülöttem...még le is oltottam asszonyt...:
    -"jól van már, ne keltsd a pánikot, csak idegesítesz...."
    A következő percben meg üvöltve menekülök, hogy baaazmeg,,,a kurva élet..jézusom....!!!
    :DDD

Új hozzászólás Aktív témák