Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz horvathkrisz #9162 üzenetére

    :R
    50m2 földszint tartó falakig bontva...azok pedig tégláig...(18m3 sitt , amit egyedül hordtam konténerbe)
    Reggel 7-től éjjel 2-3ig durva fizikai meló...zsír új gépészet, zsír új villany kialakítás, aljzat szigetelés, burkolás, padlófűtés előkészítés az aljzatban, nyilászárok cseréje...heti összesen kb. 10 óra alvásal,a tervezett egy hetes meló a sokkal többrétűbb kivitelezés miatt már harmadik hete tart, és a tervezett cca.. 300.000-es beruházás most tart 1 guriga környékén csak anyagaban...a munkadíjba még gondolni sem merek a szakiknak...
    Volt már hogy el akartam pusztulni életemben a fáradtságtól, de most már tényleg csak a csodaSZEREK visznek előre, különben térdre rogynék...:((
    De megéri...kva szép lesz, és egy ütemben megvalósul amit évekre terveztünk...

    Jó pihenést nektek srácok...én megyek és szopom tovább a 40 centis néger f@szt...:(
    Majd egyszer csak leszek...viszont jól esik hogy eszetekbe jutottam.... :R
    Pacsi ;)
    Szerk.;
    Az egészben talán az egyik legrosszabb, hogy több mint két hétig kétszer fél órára láttam a fiam, és a feleségem, mert élhetetlen lett a ház, hiába az emeleti komfort...addig anyósékhoz költöztek...szemét szar volt nélküle/nélkülük....
    rAndris talán érti miről beszélek kisgyermekes apukaként...
    De végül is, neki(k) csinálom a házat...

    (-Fiam egy napon itt minden a tiéd lesz, mutat az apa az ablak felé....
    -mi apám,a függöny?) :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák