Új hozzászólás Aktív témák

  • NTonee

    veterán

    válasz randras_83 #6668 üzenetére

    olyan van, de az csak az adatkapcsolatot bontja, erről írtam előrébb, hogy attól még 3g aktív.
    Ha wifin van a telefon, akkor a 2g-re kapcsolással semmit sem korlátozol. Ha otthon vagyok, akkor feleslegesen szopja a 3g hálózat az akkut. Persze inkább olyan akku kéne, amivel már nem probléma az ilyesmi.

    wardemi: ,,Túl lusta vagyok én kapcsolgatni" Pont ezért volt jó a widget. Ott csak egyetlen gombot kellett megnyomni a főoldalon és kész is. Most meg quicksettings- adatkapcs- kikapcs- more settings- mobile networks... tökömnek nincs kedve végignyomkodni.

    tybsen: Volt egyszerűbb. Voltak olyan KK custom romok, amikben olyat lehetett állítani, hogy ha lekapcsolod a kijelzőt, akkor visszaváltott 2g-re automatikusan. Kijelző bekapcsolásra pedig 3g-re kapcsolt (mondjuk gondolom, a tasker is ezt csinálja). Ezt viszont én sosem használtam, mert lassú a váltás, meg ez már kicsit beteg.
    Persze hagyhatnám a fenébe otthon is, de akkor meg tényleg minden nap, vagy akár napi 2x is tölthetném (ilyen is előfordul), de akkor meg az akku élettartamát rövidítem. Így is ömlenek bele a töltési ciklusok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák