Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz rootkiller #4154 üzenetére

    Mindent szabad, de semmi sem kötelező...tök normális jó fej emberek "a swingerek" sokszor egymást szerető házaspárok, csak nyitottabbak az átlagnál, és nem álszentek, mint a legtöbben ebben az életben....
    Egy jó diszkónak, vagy házibulinak kell felfogni az egészet,, csak itt mindenki tudja miért jött le...pár csere, többes keksz, stb...stb....Szóval ha elkezdesz dumálgatni valakivel/valakikkel, nem arról fogsz érdeklődni, hol dolgozik...(sőt, ezzel nem is foglalkozik senki) hanem, hogy kit keresnek...(fiút, lányt, ugyanez többes számban :D ) nagyon jó kis világ/közösség...kva jó fej a többség.... annyit röhögtem sokszor rajtuk...ha valakit ez érdekel, érdemes elmélyülni benne,, megfelelő szexuális kultúra, és némi pénz a klubokhoz,,, ugyanez a privát partykon, már kevesebb,, de ahhoz hogy jól érezd magad, kell kaja,pia,,,stb....ez egy hedonista életvitel,,, ami pénzbe kerül....
    Sok mindent láttam az életben...tényleg szerencsém volt :D pedig nem voltam igazán sem kő gazdag, sem ehhez hasonló...szerencsés inkább...

    Más:
    Ránéztem én is ennek a vámpír gyereknek az email címére... :DDD
    Érdekelt mitől ekkora az arca...de hát ez is ilyen pelyhesállú internethuszár... :D
    Viszont amennyire jelentéktelen, pont annyira irritáló...Majd talán egyszer belefut egy nevelő pofonba,amitől kicsit visszább vesz...eddig gondolom szerencséje volt az életben....vagy egyszerűen az életben nem ekkora az arca mint a neten.... :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák