Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabi®

    addikt

    válasz Moby #7120 üzenetére

    Az a Robinson: The Journey egy nagyon jó kis ötlet volt, még a gyengébb texturák ellenére is szórakoztató volt.
    Olyan és ahhoz hasonlókból folyamatosan csöpögne valami VR2-re, egy konstans VR élmény lenne, és nem a dobozában porosodna, mint esetemben a VR1.

  • opr

    veterán

    válasz Moby #7120 üzenetére

    Teljesen egyetertek. En abban remenykedem, hogy azokat a jatekkoncepciokat, amiket a PSVR-nal kidobtak, mert a korlatok miatt nem volt rendesen megvalosithato, elo fogjak venni, es lesz folyamatosan mivel jatszani. Evente 2-3 olyan jatek, ami miatt eloveszem mar nekem eleg lenne, de annyi viszont legyen. PSVR-ra nem is tudom, mi volt az utolso tenyleg ertekelheto/komolyanveheto cim. Tudom, hogy a korlatai miatt volt ez igy, csak kozben remelem, hogy a PSVR2 nem lesz magara hagyva, nyomva lesz rendesen.

    Amugy szereny szemelyes velemenyem az, hogy osszesen konkretan egy darab olyan (nagyon nepszeru) jatek kene, amit lehet VR-al es a nelkul is jatszani, a ket tabornak egyutt, ahol a VR ad nemi nem game breaking elonyt, vagy pluszt, ami miatt megeri befektetni bele. Egy ilyen kene, es azonnal el lenne adva 20-30 millio headset, onnantol meg hirtelen van uzleti ertelme is fejleszteni ra es attorne a gat. De ez csak a szemelyes spekulaciom. Mondjuk az is igaz, hogy ebben viszont annyira hiszek, hogy perpill konkretan egy ilyen jatekon dolgozom egyelore(?) nem SONY/PS keretek kozott, hanem maganba, es van meg otlet ket masikra, hasonlo jatsszunk egyutt elvek alapjan. Igaz, ezekben az, hogy elonyt vagy hatranyt ad a VR inkabb azon mulik, hogy hogy jatszol, mennyire vagy ugyes, de az teny, hogy maskepp kell jatszani VR-al, mint kontrollerrel/eger-billentyuzettel. De errol egyelore ennyi eleg, legjobb esetben is valahol 1-3 evre vagyunk attol, hogy meg is jelenjen valami. :DDD

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák