Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    válasz Szabi® #4597 üzenetére

    A Halo Infinite-t nem a Rare fejleszti. Biztos több mint Pár úr van a Rare-nél :D - de még egyszer: tekintve, hogy a Sea of Thieves mennyire sikeres, nem hiszem, hogy régi játékokon kéne nosztalgiázni. Csak mert te az előző hsz-ben még azt írtad, hogy bezzegrégen még milyen IP-kért voltak felelősek, most meg már az a baj, hogy az Everewild sem készül. És igen, ha már felhoztad a Halo-t. Inkább csinálják az Everwild-ot addig amíg teljesen kész nem lesz, mint, hogy kiadják félig üresen. És ez az amiben a Sony nagyon jó, mert a játékaik 90%-ban szinte teljesen készen kerülnek ki a piacra, azt a párat amit meg patchel-ni kell, elég hamar megcsinálják.

    Én nem fogom megérteni, hogy mikor egész évben mindig arról olvasni, hogy melyik játékot milyen szarul ad ki egy cég, akkor miért kérünk számon egy másik cégen olyat, hogy egy játékot milyen régóta fejleszt. Az én legvártabb játékom a The Last Night. A 2017-es E3-on láttam először. És azóta is várom.

    [ Szerkesztve ]

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák