Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz l.skywalker #12462 üzenetére

    Ahogy ezt en latom:
    Ha kiadsz valamiert egy valag penzt, azert elvarsz valamit. Megigertek, hogy nem fogjak basztatni oket. Ez meg is tortent (kozel ket ev telt el 2022 eleje ota). Aztan az eredmenye az lett, hogy ami megjelent, az pocsek minosegben jelent meg (Destiny-rol van sajat elmenyem is, kiprobaltuk, kapasbol az elso kuldetes ugy bebugzott, hogy nem tudtunk se tovabb haladni, se megszakitani a picsaba, se semmi, es ezzel nagyon nem voltunk egyedul. Azota se leptunk vissza a jatekba), aztan meg jon az info, hogy minden csuszik a picsaba. Hat, nem tudom, ki van meglepodve, hogy eddig tartott a turelem, de en ezt reszemrol nem ugy tekintem, hogy cunyagonosz sony, hanem ugy, hogy kiadtak egy rahedli penzt valamire, ami nem hozta, amit igert, amikor megszuletett a deal, nyilvan bele fognak piszkalni.

    Arra viszont kivancsi lennek, hogy emiatt kiket kuldenek el. Ha a vezetest tepik meg, akkor egyetertek a dontessel. Ha a mernokoket meg a muveszeket kuldik el, a managereket meg megtartjak, akkor orbitalis faszsag az egesz, es ennel mar csak rosszabb lesz.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák