Új hozzászólás Aktív témák

  • csattila01

    tag

    Sziasztok. Jelentkezett egy hiba, amire nem sikerült rájönnöm, ebben szeretném a segítségeteket kérni.
    Előtelepítettem rokonom gépét, hogy tudjon játszani. Kipróbáltam pl. Crysis1 FHD max beállításokon 60+ FPS értékeket hozott, hiba nem volt. Windows 10 64bit volt ekkor az OS. Eltelt max. 3 hónap, majd szólt, hogy szaggatnak nála a játékok. Megnéztem személyesen, valóban. A jobb alsó sarokban már nem volt ott az nVIDIA vezérlőpult ikonja, a FHD monitor 1600x1200-as felbontásban tudott csak működni, valamint 2-3 FPS-el döcögött már a menüben is egy alap játék. Lefuttattam a DisplayDriverUninstallert csökkentett módban, felraktam a legfrissebb drivert az nVIDIA oldaláról. Ekkor a telepítő sikeres lefutást jelzett. De monitor továbbra is csak max 1600x1200, jobb sarokban semmi nVIDIA logó, játékok továbbra is szaggatnak. Gondoltam hátha a Windows rontott el valamit az updatekkel, felraktam tehát egy Win7 64-et próbaként. Szokásos telepítés, driver install, stb... Sikeresnek írta a dolgot, de a hibák megmaradtak. Átdugtam HDMI kábelre a gépet, ekkor már volt 1920x1080, de a monitor szélei feketék voltak, csak kicsiben volt kép. Eszközkezelőben azt vettem észre, hogy a videókártya fülnél az alábbi hibát írja (ikon mellett felkiáltójel): "A Windows leállította az eszközt, mert az problémákat jelzett. (Kód: 43)"

    A gépben lévő hardverek:
    -Asus P8H67-M alaplap (1155)
    -1db 4GB Kingmax DDR3 modul
    -Intel i5 2300
    -Gigabyte GTX 660Ti 2GB Windforce3

    Előre is köszönöm

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák